
7746 przepisów wegetariańskich
w tym 4933 wegańskich
w tym 4933 wegańskich
![]() ![]() |
|
|
![]() |
Bombay pot - ostry kociołek z ziemniakami, kabaczkiem i pomidoramiJest pyszne, syte i hooot. Obfity, wegański kociołek warzyw dla amatorów ostrej kuchni. Nim zdążyłam zrobić zdjęcie, dzieci zjadły:(((
Rodzaj diety: wegańska
Składniki:młode lub małe ziemniaki, które można gotować w skórkach
kabaczki marchewka dużo pomidorów (może być koncentrat pomi) szalotki papryczki chilli czosnek curry ew. tandori masala sól pieprz ew. zioła młode liście sałatkowego szpinaku świeża kolendra Przygotowanie:
Ziemniaczki kroimy na ćwiartki, a kabaczki i marchewkę na plasterki. Wrzucamy je do garnka razem z obranymi ze skórki pomidorami, szalotkami, papryczkami i czosnkiem. Przyprawiamy curry, odrobiną tandori masala, zalewamy do połowy wodą i dusimy ok. 40 minut na małym ogniu.
Następnie wrzucamy młode liście szpinaku i znowu dusimy ok. 20 minut. Dodajemy sól i pieprz, a na koniec posiekaną kolendrę. ![]() Przepis nie został skopiowany z żadnej publikacji, papierowej ani elektronicznej.
Widzisz w przepisie jakieś błędy, niedociągnięcia?
zgłoś to administratorowi
Podziel się wrażeniamiDodaj komentarz |
Podobne wg nazwy:Bombay pot 2 - ostry kociołek z ziemniakami, papryką, kabaczkiem i bakłażanem (wegańska)Ostry kuskus z pomidorem (wegańska) Ciecierzyca w pomidorach na ostro (wegańska) Ostra soczewica na pomidorach (wegańska) Mix: bakłażan, kabaczek / cukinia, ciecierzyca w pomidorach (wegańska) Kabaczek faszerowany kaszą z tofu i pomidorami (wegańska) Zupa sojowa na ostro z ziemniakami (wegańska) Ziemniaki z pomidorami (wegańska) Pomidory rocks! Z sosem czosnkowym i ostrym serem (bez ograniczeń) Owsianka na ostro (z curry, czosnkiem i pomidorem) (wegańska) Ocenazamknij |
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas |