
7746 przepisów wegetariańskich
w tym 4933 wegańskich
w tym 4933 wegańskich
![]() ![]() |
|
|
![]() |
Sałatka z fasolką z puszki, ogórkiem, jabłkiem i kiełkami mung
Średnia ocena: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Rodzaj diety: wegańska
Składniki:puszka białej fasolki
nieduży wężowy ogórek duże, twarde i soczyste jabłko niewielki pęczek szczypiorku kiełki fasolki mung, soi lub inne, najlepiej chrupiące - ok. 150 g musztarda, raczej łagodna sól Przygotowanie:
Fasolkę odsączamy z zalewy (zalewę zostawiamy do przygotowania sosu!). Ogórka i jabłko obieramy i siekamy w raczej cienkie słupki. Szczypiorek siekamy, kiełki kroimy na pół. Wszystko mieszamy.
Z części zalewy i musztardy przygotowujemy sos. Łączymy z sałatką, delikatnie solimy. ![]() Przepis nie został skopiowany z żadnej publikacji, papierowej ani elektronicznej.
Widzisz w przepisie jakieś błędy, niedociągnięcia?
zgłoś to administratorowi
Podziel się wrażeniamiDodaj komentarz |
Podobne wg nazwy:Sałatka z kukurydzy i groszku (z puszek) z jabłkiem i kiełkami soi (ovo-wege)Sałatka z kukurydzą, papryką, porem i kiełkami fasoli mung (wegańska) Surówka z kapusty z fenkułami i kiełkami fasoli mung (ovo-wege) Ekspresowa sałata z cykorią, pomidorami i kiełkami fasoli mung (wegańska & RAW) Ryż curry z tofu, brokułami, imbirem i kiełkami fasoli mung (wegańska) Sałatka z selera konserwowego i fasolki mung z ananasem (wegańska) Sałatka ryżowa curry z tofu wędzonym, kiełkami mung i ogórkami (wegańska) Sałatka "śledziowa" z jabłkiem, ogórkiem kiszonym i majonezem (wegańska) Fasolka mung ze szpinakiem (wegańska) Sałatka z puszek (z kukurydzy, groszku i fasolki) z dodatkami do wyboru (wegańska) Ocenazamknij |
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas |