
7746 przepisów wegetariańskich
w tym 4933 wegańskich
w tym 4933 wegańskich
![]() ![]() |
|
|
![]() |
Marchew smażona z czosnkiemMapetka: "Moja ciotka z Włoch mówi, ze Włosi tak jedzą i ona sprowadziła to na grunt mojej rodziny. Polecam, coś pysznego!"
Średnia ocena: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Rodzaj diety: wegańska
Składniki:marchew
czosnek - np. 1 duży ząbek na 100g marchewki oliwa do smażenia sól ew. pieprz Przygotowanie:
Ugotowaną (lub surową) marchewkę w talarki kroimy, na rozgrzaną oliwę wrzucamy, smażymy, wkrawamy doń czosnek w plasterki i chwilę smażymy dalej. Solimy do smaku.
Widzisz w przepisie jakieś błędy, niedociągnięcia?
zgłoś to administratorowi
Nowe komentarze:
Ja robię taką marchewkę startą na tarce + dorzucam cebulkę i smażę do miękkości, doprawiam ziołami prowansalskimi. Polecam!
~mon 2011-01-05 11:38:23.359 Podziel się wrażeniamiDodaj komentarz |
Podobne wg nazwy:Marchew duszona z czosnkiem, harissą i kminkiem (wegańska)Cukinia smażona-duszona z czosnkiem (wegańska) Fasolka szparagowa smażona z czosnkiem (wegańska) Prosta pasta z soczewicy (ze smażoną cebulką i czosnkiem) (wegańska) Ryż smażony z cukinią, kurkumą i czosnkiem (wegańska) Niezwykły pęczak (smażony z czosnkiem i aromatycznymi przyprawami) (wegańska) Marchew z jarzynami (lakto-wege) marchew glazurowana (bez ograniczeń) Marchew na ciepło (wegańska) Marchew w sosie beszamelowym (bez ograniczeń) Ocenazamknij |
© 2000-2018 puszka.pl | napisz do nas |
Marchewka super. Dziś zrobiłam to danie i moje dziecko jest zachwycone (co nie jest jej typową reakcją na nowe dania ;))! Wykonałam wersję z cebulką. Dzięki
Mihrimah 2013-10-24 15:25:29.322